Reverb for Amazon Alexa 2.1.0

Strona główna iOS Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Reverb to prosta w obsłudze aplikacja, wprowadzająca asystentkę Amazonu, Alexę, na system iOS.

Z pomocy Alexy można korzystać po zalogowaniu na konto Amazonu i połączenie go z aplikacją. Aplikacja łączy się z przeglądarkową wersją Alexy i pozwala korzystać z niej we wszystkich obsługiwanych językach (polskiego niestety nie ma na liście).

Z pomocą Alexy można uzyskać różne informacje, także kontekstowe, może opowiadać żarty, sterować odtwarzaniem muzyki i niektórymi urządzeniami. Niestety nie można korzystać ze wszystkich usług, gdyż niektóre z nich nie są dostępne w polskim App Storze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Reverb, czyli Alexa jako aplikacja na Androida, iOS-a i macOS-a. Czy okaże się lepsza od Siri?

27
20.02.2017  •  Maciej Olanicki

Alexa przebojem skradła tegoroczne targi CES – jej implementacje na różnej klasy urządzeniach zaprezentowała większość liczących się producentów. Sami wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że jest to dziś jeden z najbardziej zaawansowanych asystentów, zaś dokonać samodzielnej implementacji, choć nie bez ograniczeń, można dokonać samemu. Przykładem może być dostępna na Androida, macOS-a i iOS-a aplikacja Reverb, dzięki której – po zalogowaniu się do konta Amazon – można korzystać z lwiej części możliwości asystentki Amazonu. Na macOS-ie konieczne jest wywołanie asystentki kliknięciem (a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję