r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Review Toolbar 2013-10-06 dla LibreOffice

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe

Review Toolbar to dodatek dla pakietów LibreOffice i OpenOffice, który ułatwia dostęp do funkcji recenzenckich. Dzięki niemu na jednym pasku narzędzi znajdują się takie funkcje, jak możliwość umieszczania notatki, zakreślacz i rejestrowanie zmian.

Galeria programu

Dodatek nie zapewnia nowych funkcji, a jedynie zbiera te przydatne przy recenzowaniu dokumentów w jednym miejscu. Na pasku narzędzi znajdują się funkcje zwykle rozmieszczone w różnych działach menu. Na pasku znajdziemy możliwość śledzenia zmian w dokumencie, ochrony listy zmian, możliwości akceptacji wprowadzonych zmian i podkreślania ich, dołączania komentarzy do zmian, wstawiania adnotacji do miejsca, gdzie znajduje się kursor, zakreślania tekstu, włączania numerowania linii i oczywiście czyszczenia dokumentu przed publikacją.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.