Rigs of Rods 0.4.7.0

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rigs of Rods to darmowy projekt, który szybko stał się całą domyślną platformą dla zafascynowanych motoryzacją graczy, którzy potrafią tez modelować auta, ale nie tylko. Dzięki niezwykle realistycznemu systemowi deformacji pojazdów, jak również działania i oddziaływania na siebie poszczególnych elementów mechanicznych, propozycja ta daje niesłychaną radość ze zwykłej jazdy po bardzo nierównym terenie.

Twórcy podstawowego wydania dali miłośnikom robienia modyfikacji oraz dodatków praktycznie nieograniczone pole do popisu. Codziennie pojawiają się jakieś nowe, szczegółowo odwzorowane auta. Do tego dochodzą propozycje niestandardowe, typu podnośniki, traktory, helikoptery, samoloty czy nawet pociągi. Wszystko to niszczyć się będzie przy kraksach niczym prawdziwe pojazdy ze stali, gumy, plastiku, a także szkła.

Pomysłodawcy przewidzieli rozgrywkę w pojedynkę, na jednej z ogólnodostępnych map, kiedy wirtualnym awatarem poruszamy się po terenie i wsiadamy za kółko czy ster jakiejś maszyny. Do tego dochodzi opcja wieloosobowa plus wbudowany edytor, gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił w projektowaniu obiektów. Nie jest to zadanie łatwe, na szczęście w sieci pełno jest poradników, w detalach opisujących narzędzia.

Uwaga!

Zanim przystąpicie do zabawy właściwej konieczne jest uruchomienie programu konfiguracyjnego gry, czyli RoRConfig. Polecamy także od razu pobranie wybranych bezpłatnych paczek z dodatkową zawartością ze stale poszerzanego repozytorium tego projektu. Pliki zip należy wgrać do odpowiednich katalogów w katalogu gry, który utworzyła ona sobie dodatkowo po instalacji w (Moich) Dokumentach użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!