r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rio 2016 Olympic Games 1.0.42

Strona główna Android Gry Sportowe

Rio 2016 Olympic Games to jedna z oficjalnych aplikacji Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Można w niej konkurować z graczami z całego świata w turniejach koszykówki, łucznictwa, tenisa, tenisa stołowego, piłki nożnej i strzelania do rzutek. Sterowanie zostało tak uproszczone, by dyscypliny przekształcić w gry zręcznościowe.

Gra bazuje na rywalizacji z innymi graczami z całego świata. W wybranej dyscyplinie można brać udział w niedużych turniejach, by zdobywać medale. Co więcej, wygrana w każdej z dyscyplin podnosi poziom gracza w niej i pozwala mierzyć się z silniejszymi przeciwnikami.

r   e   k   l   a   m   a

W olimpijskiej grze można zmierzyć się również ze znajomymi z Facebooka.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
OPROGRAMOWANIE 02.08.2016 | Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.