HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!
Redakcja
27.07.2016 21:24, aktualizacja: 08.08.2016 17:07

Znamy już szczęśliwców drugiego etapu rejestracji na HotZlot 2016, czyli dziesiąte, jubileuszowe, spotkanie czytelników naszego portalu, które odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Szklarskiej Porębie.

Przypomnijmy, że w związku z dużym zainteresowaniem udziałem w imprezie, spotkanie kierujemy przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami programów, wartościowymi komentarzami czy postami na forum. Otrzymywali oni zaproszenia do priorytetowej rejestracji z gwarancją miejsca. Chęć udziału mógł jednak zgłosić każdy – część miejsc została rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Wystarczyło konto w portalu i ukończone 18 lat.

HotZlot 2014

Jesteśmy już po losowaniu i z przyjemnością ogłaszamy listę 25. szczęśliwych nicków, są to w kolejności alfabetycznej: adam.iwanejko, deepone, Indy, Informantyk, kociol, kubut, lex_iuris, maciejnet, moh3r, Norbitor, olmeca, Onlinemaster, pamix, piotr.brzezinski, pokrzywek10, przemor25, rafal_pl, Rivnin, skrzypek, slepciu, stasinek, SweetDreams, vera109, wesoly82, Zgozia. Gratulujemy i do zobaczenia! Wylosowane osoby otrzymają od nas potwierdzenie e-mailowe. Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze szanse na udział — będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania i kontaktować się z Wami w przypadku rezygnacji któregoś z wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało, zapraszamy do materiałów online ze Zlotu.

Tegoroczną, jubileuszową edycję, organizujemy w tym samym miejscu co pierwszy zlot – w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. Dysponują one nieco mniejszą liczbą miejsc noclegowych niż zamki i hotele w których organizowaliśmy HotZlot w poprzednich latach. Co za tym idzie musieliśmy pogodzić się z mniejszą liczbą partnerów i uczestników – będzie nas "tylko" 130. Spotkanie będzie więc jeszcze bardziej elitarne, ale za to z większym oddechem, bardziej merytorycznymi sesjami i dużym naciskiem na długie dyskusje z Wami, co przy bardziej napiętych programach i większej liczbie partnerów nie zawsze było możliwe. Zwieńczeniem HotZlotu będzie oczywiście nasza legendarna impreza integracyjna przy grillu i piwie, a udział w spotkaniu pozostanie nadal praktycznie bezpłatny.

Partnerami tegorocznego HotZlotu są: Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)