HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!

HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!27.07.2016 21:24
HotZlot 2016 – losowanie rozstrzygnięte!
Redakcja

Znamy już szczęśliwców drugiego etapu rejestracji na HotZlot 2016, czyli dziesiąte, jubileuszowe, spotkanie czytelników naszego portalu, które odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Szklarskiej Porębie.

Przypomnijmy, że w związku z dużym zainteresowaniem udziałem w imprezie, spotkanie kierujemy przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami programów, wartościowymi komentarzami czy postami na forum. Otrzymywali oni zaproszenia do priorytetowej rejestracji z gwarancją miejsca. Chęć udziału mógł jednak zgłosić każdy – część miejsc została rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Wystarczyło konto w portalu i ukończone 18 lat.

HotZlot 2014

Jesteśmy już po losowaniu i z przyjemnością ogłaszamy listę 25. szczęśliwych nicków, są to w kolejności alfabetycznej: adam.iwanejko, deepone, Indy, Informantyk, kociol, kubut, lex_iuris, maciejnet, moh3r, Norbitor, olmeca, Onlinemaster, pamix, piotr.brzezinski, pokrzywek10, przemor25, rafal_pl, Rivnin, skrzypek, slepciu, stasinek, SweetDreams, vera109, wesoly82, Zgozia. Gratulujemy i do zobaczenia! Wylosowane osoby otrzymają od nas potwierdzenie e-mailowe. Tych którym się nie poszczęściło informujemy, że w dalszym ciągu są jeszcze szanse na udział — będziemy przeprowadzać dodatkowe losowania i kontaktować się z Wami w przypadku rezygnacji któregoś z wcześniej zarejestrowanych uczestników. Gdyby i to się nie udało, zapraszamy do materiałów online ze Zlotu.

Tegoroczną, jubileuszową edycję, organizujemy w tym samym miejscu co pierwszy zlot – w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. Dysponują one nieco mniejszą liczbą miejsc noclegowych niż zamki i hotele w których organizowaliśmy HotZlot w poprzednich latach. Co za tym idzie musieliśmy pogodzić się z mniejszą liczbą partnerów i uczestników – będzie nas "tylko" 130. Spotkanie będzie więc jeszcze bardziej elitarne, ale za to z większym oddechem, bardziej merytorycznymi sesjami i dużym naciskiem na długie dyskusje z Wami, co przy bardziej napiętych programach i większej liczbie partnerów nie zawsze było możliwe. Zwieńczeniem HotZlotu będzie oczywiście nasza legendarna impreza integracyjna przy grillu i piwie, a udział w spotkaniu pozostanie nadal praktycznie bezpłatny.

Partnerami tegorocznego HotZlotu są: Kingston, Nokia, Synology i TP-Link. HotZlot 2016 wspierają ponadto: Games Republic, LG Electronics, MSI, Playseat oraz ZOWIE. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)