Pierwsze projekty Hinterland Games i Minor Key Games, młodych, ale ważnych zespołów deweloperskich

Pierwsze projekty Hinterland Games i Minor Key Games, młodych, ale ważnych zespołów deweloperskich

10.09.2013 12:10, aktual.: 07.10.2013 20:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z wielkich zespołów wywodzą się bardzo często nowe niezależne studia robiące gry, na których działania warto zwrócić uwagę. Na pewno należy do nich Hinterland Games, składające się ze specjalistów pracujących dotąd w Relic Entertainment, BioWare, Riot Games czy Volition, a także założone przez braci Davida (współtworzył BioShocka 2 oraz The Bureau) oraz Kyle'a (znany z serii Borderlands) Pittmanów Minor Key Games. Oba zespoły ujawniły już plany na swe pierwsze, niezwykle ambitne projekty.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
Obraz

Hinterland szykuje komputerowcom podzieloną na odcinki zabawę w przetrwanie na skutych lodem pustkowiach, w świecie pozbawionym w wielkim kataklizmie wszelkiej elektroniki. Akcja w The Long Dark ukazana będzie oczami Williama Mackenzie, pilota zmuszonego radzić sobie na odludziu. Poszuka składów i zapasów pozostawionych przez poprzednich mieszkańców, zmagajac się z dziką zwierzyną, nieprzyjazną pogodą oraz innymi ocalałymi. Każda decyzja ma mieć znaczenie, gdy chce się przeżyć kolejny dzień. Twórcy obiecują niezapomnianą oprawę graficzną i bogatą w wątki oraz postacie fabułę, kształtowaną naszymi poczynaniami. Szykują się do zbiórki na Kickstarterze.

Eldritch Reveal Trailer

Utalentowani bliźniacy z Minor Key Games z kolei wylądowali już na Steam Greenlight z inspirowaną dziełami H.P. Lovecrafta, a także nieco Minecraftem strzelanką Eldritch. Jesienią powłóczymy się po losowo generowanych, kanciastych światach, walcząc z wymyślnymi potworami nie tylko bronią, lecz również z użyciem mistycznej magii.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)