Rise of Flight

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rise of Flight to darmowa edycja pełnej wersji tego tytułu umożliwiająca sprawdzenie w warunkach bojowych dwóch misternie odtworzonych cyfrowo samolotów z czasów I Wojny Światowej - SPAD 13 i Albatros D.Va.

Rosyjscy deweloperzy przy tworzeniu Rise of Flight bardzo poważnie podeszli do tematu odtwarzając z dużą precyzją realia historyczne, mapy z tamtego okresu, ale przede wszystkim modele samolotów, przy pomocy których toczone były w tamtych czasach podniebne potyczki. Wszystkie właściwości bojowe maszyn, ich wygląd, wyposażenie, uzbrojenie, model sterowania i zachowania w powietrzu zostały przywrócone z największą precyzją i poświęceniem.

Dla zwiększenia efektu realizmu gry, autorzy w znacznym stopniu unowocześnili oprawę graficzną co jeszcze bardziej pozwala wczuć się w klimat I Wojny Światowej. Przelatując nad linią zachodniego frontu możemy dostrzec z jaką precyzją i skrupulatnością twórcy oddali wygląd ówczesnych miast, wsi oraz wszelkich obiektów i zabudowań. Podobnie ma się sytuacja od strony wewnętrznej kokpitu samolotu, którym akurat przyjdzie nam pokierować. Dlatego niezbędne przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki będzie skorzystanie z trybu treningu. Drugi powód, dla którego warto tam zajrzeć to niezwykle dopracowana oprawa oraz formuła treningowa, w której nasz osobisty wykładowca przeprowadzi nas przez wszystkie podstawowe czynności jakie będziemy musieli wykonywać w trakcie gry.

Ponadto darmowa wersja gry posiada pełny dostęp do trybów Single Player oraz Multiplayer dla każdego modelu samolotu, pełny dostęp do trybu kariery, a także dojście do stanowisk strzeleckich w bombowcach w trybie wieloosobowym.

Rise of Flight to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów symulatorów lotniczych. Dzięki starannie i drobiazgowo przedstawionemu środowisku gry można pokusić się o stwierdzenie, że wyznacza ona nowe standardy wierności w stosunku do rzeczywistości jak i samego realizmu gry. Mimo, iż sama rozgrywka nie należy do najprostszych, grę można polecić nie tylko entuzjastom gatunku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!