Rise of Incarnates na weekend: inkarnacje przeciw inkarnacjom, bo dominować może tylko dwóch

Rise of Incarnates na weekend: inkarnacje przeciw inkarnacjom, bo dominować może tylko dwóch

Rise of Incarnates na weekend: inkarnacje przeciw inkarnacjom, bo dominować może tylko dwóch
Rafał Szramowiat
21.02.2015 09:47

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Rise of Incarnates - świetną futurystyczną bijatykę TPP będącą dziełem japońskiego studia Bandai Namco znanego głównie z serii takich gier jak Tekken czy SoulCalibur.

Twórcy w sposób ciekawy dokonali tu połączenia aspektów komiksowych ze światem rzeczywistym. Wymyślne i dość osobliwe postaci biorą udział w akcji na obszarze kilku znanych światowych metropolii (Nowy York, San Francisco, Londyn) zrujnowanych serią niewytłumaczalnych kataklizmów.

Rise of Incarnates - PC - The Fight of Incarnates Begins Now (Early Access Trailer)

Zniszczeniom zawsze towarzyszy tak zwany efekt sześcianu, który jak się później okazuje ma pewien związek z coraz powszechniej występującymi na świecie Inkarnacjami – osobami o specjalnych umiejętnościach i zdolnościach czerpanych od demonów, duchowych przejawów istnienia bogów, potworów i innych istot ze starożytnej mitologii. Ich nadnaturalne moce nie pasują do świata zewnętrznego oraz wzbudzają lęk społeczeństwa…

Kwintesencją gry jest podział na dwie drużyny po dwóch graczy. Różnego rodzaju bohaterowie walczą między sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować określone cele meczu. Każde zwycięskie wyjście z pojedynku wzbogaca nas o kolejne punkty doświadczenia. W trakcie rywalizacji będziemy używać broni rodem z filmów science fiction oraz innych atrybutów nieznanych dotąd ludzkiej cywilizacji. Ważnym elementem każdego starcia jest dokonanie w odpowiednim momencie tytułowej inkarnacji przybliżającej w dużym stopniu do zwycięstwa. Istotny jest także prawidłowy wybór bohatera, bowiem każdy z nich posiada odmienne zdolności, unikalny styl walki i działania oraz indywidualny zestaw śmiercionośnych combosów.

Rise of Incarnates posiada dobrą oprawę audiowizualną wzbogaconą dodatkowo szeregiem widowiskowych ataków, wybuchów, eksplozji i innych efektów specjalnych. Każda z postaci jest w pewien sposób „przesadzona” i przerysowana z zamiarem wyeksponowania jej cech głównych co dodaje grze nieco komiksowo-karykaturalnego posmaku.

Ten groteskowy klimat gry świetnie dopasowuje się do ogólnej konwencji zabawy, przy czym zabawy niegłupiej, wciągającej, a także zmuszającej do gry zespołowej. Dzięki wysokiej grywalności i dynamizmowi rozgrywki tytuł powinien przyciągnąć do komputera nie tylko fanów gatunku.

Grę Rise of Incarnates można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Bijatyki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)