Roamit Roamit 3.3.0

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Roamit to aplikacja przeznaczona do udostępniania plików, zawartości schowka oraz linków między urządzeniami z Windowsem 10 i Androidem. Aplikacja działa podobnie do funkcji Continue on PC, ale ma szersze możliwości i jest otwartoźródłowa.

Aplikacja Roamit przy pierwszym uruchomieniu poprosi o dostęp do konta Microsoft i informacje o urządzeniach. Konto zostanie wykorzystane do synchronizacji różnych informacji, ale do wymiany plików i zdjęć między między PC i urządzeniami mobilnymi wykorzystana zostanie domowa sieć Wi-Fi. Ponadto nie trzeba do tego uruchamiać aplikacji. Można skorzystać z systemowych mechanizmów udostępniania albo z menu kontekstowego.

Roamit pozwala też otwierać na innych urządzeniach odnośniki do stron internetowych. Nie trzeba na nich korzystać z Microsoft Edge. Można zintegrować Roamit z Chromem i Firefoksem na Windowsie z pomocą rozszerzeń, Chrome na Androidzie nie wymaga żadnych dodatków, dodatkowo udostępnianie linków działa także z Xboksem One. Ponadto Roamit daje możliwość współdzielenia zawartości schowka między urządzeniami. Ten mechanizm można włączyć w ustawieniach aplikacji na Windowsie 10.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!