Rok Internetu za darmo - nowa oferta Netii

Strona główna Aktualności

O autorze

Netia

wprowadziła nową promocję na usługi dostępu do Internetu - obejmuje ona zarówno abonentów linii telefonicznych Netii jak również TP SA. W przypadku umów podpisywanych na trzy lata, pierwszy rok oferowany jest gratis, w przypadku umów dwuletnich bezpłatnie korzystać z sieci można przez pierwszych 6 miesięcy.

W przypadku dostępu o przepustowości 2 Mbit/s i umowy zawartej na 36 miesięcy, pierwsze 12 miesięcy abonamentu jest bezpłatne natomiast kolejne 24 to opłaty w wysokości 94 zł. Przy umowie zawartej na 2 lata, pierwsze 6 miesięcy gratis, kolejne 18 miesięcy w cenie 109 zł. W przypadku rozwiązania o prędkości 1 Mbit/s sytuacja z płatnościami wygląda analogicznie, a płatne okresy abonamentu w zależności od długości umowy wynoszą 49 lub 59 zł miesięcznie. Aktywacja to wydatek w wysokości 10 zł, a modem 79 zł. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Obecnie z usług dostępu do Internetu Netii korzysta 135 tysięcy klientów. Są to zarówno klienci Netii, TP (41 tys.) oraz użytkownicy usług internetowych lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię w czerwcu br.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej promocji uzyskać można na stronie Netii.

© dobreprogramy