r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RollerCoaster Tycoon Touch 1.12.6

Strona główna Android Gry Strategiczne

RollerCoaster Tycoon Touch to świetnie przygotowana wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Na ekranach dotykowych można budować, rozwijać i pokazywać innym szalony park rozrywki, widoczny w trzech wymiarach.

Park marzeń można budować z części, które znajdą się w pakietach kart. Są tu kolejki, dekoracje i wagoniki. Kolejne zestawy kart można zdobywać wykonując zadania. Z czasem można rozbudowywać budynki, trzeba też zarządzać wypłatami dla pracowników i zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników.

Gra jest dostępna za darmo, ale by przyspieszyć rozwój wesołego miasteczka można dokupić dodatkowe karty. W grze istnieje ponad 100 huśtawek, dekoracji, restauracji, ścieżek, sklepików i innych elementów. Wszystko jest renderowane w trzech wymiarach i animowane w czasie rzeczywistym.

Swój park można pokazać znajomym, można też grać z innymi online podczas cyklicznych wydarzeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

RollerCoaster Tycoon Touch: wesołe miasteczko wymaga… kupowania kart

15
15.03.2017  •  Anna Rymsza

RollerCoaster Tycoon Touch to kolejna odmiana kultowej gry dla urządzeń mobilnych. Pod koniec stycznia została wydana dla iOS-a, na Androidzie też można już zagrać. Pozycja jest dostępna za darmo, ale kosztowne zakupy w aplikacji wróżą kolejną pozycję pay-to-win. RollerCoaster Tycoon Touch to kolejna wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Znów można budować, rozwijać i pokazywać innym park rozrywki, animowany i widoczny w trzech wymiarach, trzeba też zarządzać zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry. Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.