RollerCoaster Tycoon Touch RollerCoaster Tycoon Touch

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

RollerCoaster Tycoon Touch to wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Na ekranach dotykowych można budować szalony park rozrywki, widoczny w trzech wymiarach.

Park marzeń można budować z części, które znajdą się w pakietach kart. Są tu tory kolejki, dekoracje i wagoniki, sklepy, punkty gastronomiczne, ścieżki i tym podobne części. Kolejne zestawy kart można zdobywać wykonując zadania. Z czasem można rozbudowywać budynki, trzeba też zarządzać wypłatami dla pracowników i zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników.

Gra jest dostępna za darmo, ale by przyspieszyć rozwój wesołego miasteczka można dokupić dodatkowe karty. W grze istnieje ponad 100 elementów do wykorzystania. Wszystko jest renderowane w trzech wymiarach i animowane w czasie rzeczywistym.

Swój park można pokazać znajomym, można też grać z innymi online podczas cyklicznych wydarzeń i porównywać wyniki w Grach Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!