Rossmann Rossmann 3.06.13

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rossmann to oficjalna aplikacja znanej sieci drogerii, dzięki której będziemy mogli skorzystać z licznych promocji dostępnych wyłącznie dla członków Klubu Rossmann.

Za sprawą opisywanego programu możemy bezproblemowo znaleźć najbliższy oddział sieci sklepów Rossmann, ale jeśli nie chcemy go odwiedzać, możemy zrobić zakupy w sieci. Dodatkowo autorzy przygotowali możliwość zapoznania się z licznymi poradami i inspiracjami, a także informacjami na temat najnowszych produktów.

Rossmann będzie także wysyłał powiadomienia o aktualnych ofertach, więc nie przegapimy interesujących nas promocji, a dodatkowo będziemy mogli kupić wybrane produkty w niższych cenach. Skoro już o rabatach mowa, to warto dodać, że osoby będące w Klubie Rossmann mają 20-procentową zniżkę na wydruk zdjęć.

Należy również wspomnieć o inicjatywie Rossnę, w której sieć sklepów Rossmann wspiera rodziców spodziewających się dziecka lub mających już swoje pociechy. Każdy, kto posiada kartę Klubu Rossmann i weźmie udział w tej akcji będzie miał możliwość zwiększenia swojego obecnego rabatu o 10%.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!