Royals App Royals App 1.6.11

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Royals to połączenie gry społecznościowej i aplikacji do flirtowania, a przy okazji promowanie luksusowego stylu życia i rozbudzanie wyobraźni. Podobno korzystają z niej Polacy bogaci i z klasą, którzy mogą otworzyć nam drogę do świata luksusu.

Aplikacja pozwala poznawać nowych ludzi, ale w profilu można umieścić tylko zdjęcia i oznaczyć 6 ulubionych marek motoryzacyjnych i modowych. Co 8 godzin można otworzyć paczkę z 12 nowymi osobami, jest też możliwość dokupienia dodatkowych paczek za wewnętrzną walutę gry – w niej mogą znajdować się osoby nieprzeciętnie atrakcyjne, nawet z górnej części rankingów. W każdej paczce można przyznać punkty określonej liczbie osób. Na podstawie zdobytych punktów będziemy awansować na kolejne poziomy, a w końcu także do rankingów.

Jeśli dwie osoby przyznają sobie punkty wzajemnie, są dodawane do znajomych i mogą porozmawiać. By ułatwić pierwszy kontakt, aplikacja podpowiada kilka „otwieraczy”. Pod tym względem Roayls nie różni się od innych aplikacji randkowych.

Profile z największą liczbą punktów są układane w rankingach miesięcznych, rocznych i ogólnych. Wygraną w grze jest wysoka pozycja w rankingu oraz nawiązanie nowych znajomości z atrakcyjnymi i bogatymi ludźmi. Wygraną w tej grze są nowe znajomości i wspólne imprezowanie w luksusowych miejscach, możliwe są także propozycje współpracy i zaproszenia na zamknięte imprezy dla osób ze szczytów rankingów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!