r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozszerzenia w Chrome coraz bliżej

Strona główna Aktualności

Testerzy pracujący z rozwojowymi wersjami przeglądarki Google zauważyli w jednym z najnowszych wydań programu obecność linków, które w przyszłości będą odsyłać użytkowników do katalogu zawierającego rozszerzenia dedykowane przeglądarce Chrome.

Opisywane linki odsyłają pod adres https://chrome.google.com/extensions - prawdopodobnie to właśnie tam w niedalekiej przyszłości pojawi się oficjalna lista dostępnych rozszerzenia dla Chrome. Obecnie każda próba przejścia pod podany adres kończy się automatycznym przeniesieniem na główną stronę Google. Wprowadzenie obsługi rozszerzeń do Chrome potwierdzają także osoby mające dostęp do kodu najnowszych wydań rozwojowych przeglądarki - z ich relacji wynika, że tworzenie rozszerzeń dla Chrome ma być stosunkowo proste i pozwoli szeroko ingerować w wygląd przeglądanych stron internetowych.

Warto dodać, że obsługa rozszerzeń pozwoli przeglądarce Chrome konkurować z Firefoksem, który jest ceniony przez użytkowników m.in. właśnie ze względu na ich bardzo dużą bazę. Wsparcie dla dodatków pisanych przez niezależnych twórców było także jednym z głównych postulatów dotychczasowych użytkowników przeglądarki Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.