r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RunPee 3.4.15

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali

RunPee to pomysłowa aplikacja, która poinformuje o najlepszym momencie na opuszczenie sali kinowej za potrzebą. W jej bazie znajduje się wiele kinowych produkcji z opisem, kiedy można bezpiecznie wyjść by nic nie stracić i krótką informacją, co się w tym czasie dzieje w filmie.

Galeria programu

RunPee stara się rozwiązać poważny problem kin, czyli brak możliwości zatrzymania filmu, gdy przychodzi potrzeba opuszczenia na chwilę sali. Baza dostępnych filmów jest codziennie aktualizowana, przy czym nie znajdziemy w niej polskich produkcji. W ustawieniach aplikacji można wybrać, jak daleko wstecz ma sięgać, można pobrać także informacje o wszystkich filmach.

Aplikacja może poinformować dyskretnymi wibracjami o dogodnym momencie na wyjście z kina. Podczas przebywania poza salą można nadrobić zaległości i przeczytać opis ominiętej sceny. Zazwyczaj jako mniej warte uwagi opisane są fragmenty filmów, które można zobaczyć w zwiastunach i takie, w których akcja znacznie zwalnia.

Ponadto aplikacja informuje, czy warto poczekać do końca napisów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.