r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyła otwarta beta The Mighty Quest for Epic Loot

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ubisoft od jakiegoś już czasu przygotowuje rozrywkowy projekt o wszystko mówiącym tytule The Mighty Quest for Epic Loot (w moim frywolnym tłumaczeniu Wielka Draka o Nieprzeciętny Łup). Po dłuższym okresie wewnętrznych testów produkt dopracowano oto widać na tyle, by wreszcie oddać go w ręce szerszej publiczności. Wystartowała otwarta beta. Każdy chętny może pobrać grę z jej strony oficjalnej, dołączając do szaleństwa.

Komputerowcy wejdą do świata wypełnionego licznymi zamkami do zdobycia, ze skrzyniami pełnymi kosztowności zamkniętymi w ogromnych skarbcach. Miłośnicy Dungeon Keepera oraz RPG akcji poczują się jak w domu. Z jednej strony, jako jedna z czterech postaci, przypuszczą szturm na twierdzę wybranego gracza, w celu pozyskania cennych błyskotek. Z drugiej, z ich wykorzystaniem pobawią się w zarządcę, umacniając własne mury i rozstawiając wojska oraz pułapki, mające chronić znowu ich dorobek przed zakusami innych. Takie właśnie zabawy ubarwiają życie zawsze uśmiechniętych bohaterów w szerokich krainach Opulencji (dosłownie obfitości)...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.