Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend
13.12.2013 18:49
Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend - grę logiczną w ramach znanej serii, gdzie ponownie przyjdzie nam łączyć minimum po trzy elementy o takiej samej barwie.

Scalając ze sobą kolorowe przedmioty zadajemy obrażenia wrogom wykorzystując do tego celu moce bohaterów, które ładowane są właśnie poprzez zdejmowanie z planszy odpowiedniej liczby wspomnianych elementów o określonych kolorach.

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign Trailer

Występujący w grze bohaterowie są nie byle jacy, bo chodzi o herosów i złoczyńców pochodzących z kart komiksów amerykańskiego wydawnictwa Marvel. Są więc między innymi Spider-Man, Iron Man, Venom, Czarna Wdowa czy Juggernaut. Oczywiście tego rodzaju produkcja nie mogła obejść się bez starannie wyrysowanych postaci, efektownie wyglądających ataków, a przy okazji też miniaturek okładek kultowych wydawnictw. Naprawdę, jeśli o oprawę chodzi, nikt nie powinien narzekać, a warto jeszcze mieć na względzie, że mamy do czynienia z propozycją całkowicie darmową.

Poza rozwijaniem pojawiających się w trakcie zabawy nowych wątków fabularnych, co sprowadza się zwyczajnie do toczenia pojedynków z kolejnymi zespołami nieprzyjaciół, będziemy awansować własne postaci na coraz wyższe poziomy, ulepszać ich indywidualne zdolności jak również sukcesywnie dołączać nowe twarze do swojego zespołu. Służą do tego zdobywane w walkach cenne złoża Izotopu-8 i tak zwane punkty bohatera, których pokłady można też zakupić za prawdziwą gotówkę. Nigdy nie jesteśmy do tego jednak zmuszani, a do swego można dojść po prostu przy odrobinie cierpliwości. Istnieje również możliwość pojedynkowania się z zespołami wystawionymi przez inne osoby z całego świata, co powoduje że w przypadku zwycięstwa również jesteśmy odpowiednio nagradzani.

Pozornie prosta w założeniach mechanika rozgrywki, wzbogacona o odmienne dla każdej z postaci umiejętności, wprowadza wiele możliwości zagrywek taktycznych. Przy mądrym wykorzystaniu stale pozyskiwanych środków tytuł potrafi wciągnąć naprawdę na długie godziny.

Grę Marvel Puzzle Quest: Dark Reign można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)