Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend
Rafał Szramowiat
13.12.2013 18:49

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Marvel Puzzle Quest: Dark Reign na weekend - grę logiczną w ramach znanej serii, gdzie ponownie przyjdzie nam łączyć minimum po trzy elementy o takiej samej barwie.

Scalając ze sobą kolorowe przedmioty zadajemy obrażenia wrogom wykorzystując do tego celu moce bohaterów, które ładowane są właśnie poprzez zdejmowanie z planszy odpowiedniej liczby wspomnianych elementów o określonych kolorach.

Marvel Puzzle Quest: Dark Reign Trailer

Występujący w grze bohaterowie są nie byle jacy, bo chodzi o herosów i złoczyńców pochodzących z kart komiksów amerykańskiego wydawnictwa Marvel. Są więc między innymi Spider-Man, Iron Man, Venom, Czarna Wdowa czy Juggernaut. Oczywiście tego rodzaju produkcja nie mogła obejść się bez starannie wyrysowanych postaci, efektownie wyglądających ataków, a przy okazji też miniaturek okładek kultowych wydawnictw. Naprawdę, jeśli o oprawę chodzi, nikt nie powinien narzekać, a warto jeszcze mieć na względzie, że mamy do czynienia z propozycją całkowicie darmową.

Poza rozwijaniem pojawiających się w trakcie zabawy nowych wątków fabularnych, co sprowadza się zwyczajnie do toczenia pojedynków z kolejnymi zespołami nieprzyjaciół, będziemy awansować własne postaci na coraz wyższe poziomy, ulepszać ich indywidualne zdolności jak również sukcesywnie dołączać nowe twarze do swojego zespołu. Służą do tego zdobywane w walkach cenne złoża Izotopu-8 i tak zwane punkty bohatera, których pokłady można też zakupić za prawdziwą gotówkę. Nigdy nie jesteśmy do tego jednak zmuszani, a do swego można dojść po prostu przy odrobinie cierpliwości. Istnieje również możliwość pojedynkowania się z zespołami wystawionymi przez inne osoby z całego świata, co powoduje że w przypadku zwycięstwa również jesteśmy odpowiednio nagradzani.

Pozornie prosta w założeniach mechanika rozgrywki, wzbogacona o odmienne dla każdej z postaci umiejętności, wprowadza wiele możliwości zagrywek taktycznych. Przy mądrym wykorzystaniu stale pozyskiwanych środków tytuł potrafi wciągnąć naprawdę na długie godziny.

Grę Marvel Puzzle Quest: Dark Reign można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)