Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2013!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2013, czyli siódme już spotkanie naszych czytelników. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto posiada konto w portalu dobreprogramy. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 7 lipca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypominamy, że w tym roku gościć nas będzie przepiękny Zamek Kliczków położony w sercu malowniczych Borów Dolnośląskich. Miejsce to od pierwszej chwili zachwyca zabytkową architekturą, historycznymi wnętrzami, bajkowym dziedzińcem i rozległym parkiem. Czuć tu oddech historii i atmosferę prawdziwego zamku. Jednocześnie rozbudowana infrastruktura jest w stanie sprostać naszym wyśrubowanym wymaganiom. Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauny, centrum fitness i szereg innych atrakcji. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego dziedzińca i parku.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Trzydniowa agenda HotZlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, interesującymi sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji — agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotę wieczorem. Udział w tegorocznym HotZlocie weźmie 200 osób — tyloma miejscami noclegowymi dysponuje bowiem Zamek Kliczków.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do poniedziałku 29 lipca, który praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, do 6 lipca chęć udziału w HotZlocie zgłaszać może każdy kto posiada konto w portalu dobreprogramy. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 7 lipca. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni będziemy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznej edycji są: Intel, Microsoft i Samsung. HotZlot wspierają ponadto: BitDefender, Citi Interactive, Magix, TB Clean, TP-Link i Zotac. Zapraszamy do zapoznania się z widocznym powyżej filmem z ubiegłorocznego HotZlotu, a także szczegółowym podsumowaniami ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

© dobreprogramy

Komentarze