Ruszyło Poznań Game Arena 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Dzisiaj dniem dla mediów i biznesu rozpoczyna się tegoroczna odsłona Poznań Game Arena. Przypominamy, że PGA trwa teraz w sumie 3 dni. Tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich rozbrzmiewać będą oto głosami rzesz miłośników gier już nie w listopadzie, jak to bywało dotąd, a właśnie wcześniej - w środku października.

Poznań Game Arena odbywa się ponownie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilony 7, 7a, 8 i 8a). W sobotę 17 oraz niedzielę 18 października teren wystawienniczy zostanie udostępniony szerszej publiczności. Na rekordowej powierzchni ponad 18 000 metrów kwadratowych spotkają się fani elektronicznej rozgrywki, gier towarzyski oraz paintballa - popularny trójpodział imprezy na trzy areny został zachowany.

Organizatorzy zadbali o pokazy najświeższych tytułów, w tym FIFA 10, Forza Motorsport 3, Mass Effect 2, Dragon Age: Początek, Pro Evolution Soccer 2010, Lips: Number One Hits, Mount & Blade: Ogniem i Mieczem, James Cameron's Avatar, Need for Speed: Shift czy Assassin's Creed II. Będzie można spotkać się m.in. z pracownikami firmy BioWare, piłkarzem Robertem Lewandowskim czy komentatorem Dariuszem Szpakowskim. Muzycznie imprezę animować mają zespoły Jamal oraz Kalwi i Remi.

Za bilet jednodniowy zapłacimy w kasie 18 złotych, zaś całoimprezowy kosztuje 25 złotych. Wszystkich zainteresowanych imprezą, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się w Poznaniu, zapraszamy do serwisu Gamikaze, który będzie obszernie relacjonował wydarzenia na PGA.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy