SNS-HDR Lite 2.7.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SNS-HDR Lite to darmowe, lecz niestety pozbawione graficznego interfejsu narzędzie do tworzenia obrazów HDR autorstwa Sebastiana Nibisza.

Program pozwala bez udziału użytkownika na generowanie obrazów o szerokiej rozpiętości tonalnej oraz obróbkę grafik zapisanych w formacie RAW. Praca z narzędziem jest niezwykle prosta i ogranicza się do przeciągnięcia zdjęć na ikonę programu. Użytkownik nie ma wpływu na jakość generowanych obrazów. SNS-HDR Lite automatycznie optymalizuje grafikę, wywołując specjalny algorytm, który jednak pracuje na tyle dobrze, że stworzony w oparciu o domyślne ustawienia obraz w większości przypadków jest zadowalająco dobrej jakości.

Uwaga!

  1. Poza darmową wersją Lite dostępne są także rozbudowane edycje Pro i Home. W przypadku tej ostatniej autor wyklucza zastosowanie programu w celach komercyjnych.
  2. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!