SNS-HDR Pro 2.3.1.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SNS-HDR Pro to najbogatsza wersja programu autorstwa Sebastiana Nibisza, służącego do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej.

SNS-HDR Pro wyposażony został w przyjazny interfejs graficzny, pozwalający użytkownikowi w pełni kształtować tworzony obraz HDR. W odróżnieniu od innych programów tego typu wszelakie skomplikowane obliczenia dotyczące generowania obrazu HDR wykonywane są po uruchomieniu programu - tuż po wczytaniu pliku ze zdjęciem. Z jednej strony pozwala to na późniejszy podgląd zmian parametrów w czasie rzeczywistym, z drugiej jednak irytować może długi czas wstępnych obliczeń.

Ponadto SNS-HDR Pro posiada funkcję automatycznego wyrównywania zdjęć (kompensacja przesunięcia, skali, obrotu i perspektywy), umożliwiając również przetwarzanie wsadowe, które znacznie przyspiesza obróbkę dużych ilości plików.

Uwaga!

  • Autor udostępnia narzędzie SNS-HDR również w darmowej wersji Lite, która nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Rafel2703   6 #6 12.10.2016 09:40

Ja tylko dodam, że w PhotoShop jest skrypt automat, do łączenia obrazów w HDR. Pracuje na wersji CS2, pewnie go rozbudowano w nowych wydaniach. To taka ciekawostka, dla tych którzy mają ten program. Ja przez wiele lat z tego nie korzystałem, bo zwyczajnie się nie douczyłem. Skrypt wymaga odpowiednio przygotowanych zdjęć, które różnią się ekspozycją, tego też nie wiedziałem. A Canon z roku 2005 posiadał wszystko co było potrzebne. Inaczej mogłem od 11 lat cieszyć się zdjęciami HDR, gdybym się tylko pouczył. Śmieszne, mieć całą technologię dosłownie przed oczami i robić zwykłe fotki. Jak silne są przyzwyczajenia.

pebal   14 #5 28.10.2011 16:09

W celu zapisania obrazu, postępuje się analogicznie jak w innych programach graficznych. Klika się ikonkę dyskietki, znajdującą się na pasku narzędzi, lub naciska kombinacje klawiszy Ctrl+S.

  #4 26.10.2011 19:42

jak się zapisuje gotowe efekty. jestem fotografem, a nie informatykiem

  #3 10.02.2011 21:59

Jeśli ktoś nie chce płacić, a ma zamiasr się "pobawić" techniką HDR, polecam do przetestowania darmowy "FUSION" http://fusion.ns-point.com/
"Łatwy i przyjemny" w użyciu programik, dający całkiem przyzwoite efekty :)

  #2 10.02.2011 19:37

A ja polecam Dynamic Photo HDR

januszek   24 #1 24.07.2010 12:37

SNS-HDR jest całkiem, całkiem. Polecam także inny polski program, rozwijany równolegle: Machinery-HDR dostępny tu: http://www.marekduda.pl/machinery/

Czasem mam wrażenie, że dzięki temu, że oba te programy rozwijają się niejako równolegle to wszyscy (dzięki konkurencji między nimi) zyskujemy :)