SNS-HDR Pro 2.7.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SNS-HDR Pro to najbogatsza wersja programu autorstwa Sebastiana Nibisza, służącego do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej.

SNS-HDR Pro wyposażony został w przyjazny interfejs graficzny, pozwalający użytkownikowi w pełni kształtować tworzony obraz HDR. W odróżnieniu od innych programów tego typu wszelakie skomplikowane obliczenia dotyczące generowania obrazu HDR wykonywane są po uruchomieniu programu - tuż po wczytaniu pliku ze zdjęciem. Z jednej strony pozwala to na późniejszy podgląd zmian parametrów w czasie rzeczywistym, z drugiej jednak irytować może długi czas wstępnych obliczeń.

Ponadto SNS-HDR Pro posiada funkcję automatycznego wyrównywania zdjęć (kompensacja przesunięcia, skali, obrotu i perspektywy), umożliwiając również przetwarzanie wsadowe, które znacznie przyspiesza obróbkę dużych ilości plików.

Uwaga!

  • Autor udostępnia narzędzie SNS-HDR również w darmowej wersji Lite, która nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!