r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SURE Universal Smart TV Remote Control 4.14.98

Strona główna Android Akcesoria Piloty

SURE to uniwersalny pilot, który może sterować urządzeniami różnych typów podłączonymi do Wi-Fi lub z użyciem nadajnika IR, jeśli smartfon lub tablet go mają. Pilot nadaje się do sterowania Smart TV, Hi-Fi, urządzeniami automatyki domowej, tunerami TV i satelitarnymi, przystawkami multimedialnymi, odtwarzaczami DVD i Blu-ray, klimatyzatorami, streamerami (Kodi, Roku, Apple TV), a także streamować pliki z serwerów DLNA.

W ustawieniach programu można dodawać urządzenia zależnie od tego, czy sterowanie odbywa się przez Wi-Fi czy podczerwień (w tym przypadku smartfon musi mieć diodę IR). Aplikacja sama wykryje urządzenia w sieci domowej, a dla IR ma możliwość podania producenta, modelu i przetestowania kilku wariantów pilotów. Baza obsługiwanych urządzeń jest ogromna i obejmuje nawet kilkunastoletnie urządzenia, sterowane pilotem.

Skonfigurowane urządzenia można łączyć w grupy. Po wybraniu pilota zwykle mamy do wyboru kilka zestawów przycisków, posortowanych tematycznie, opisanych i oznaczonych piktogramami odpowiadającymi ich funkcjom.

Przy korzystaniu z Wi-Fi można też streamować materiały z pamięci urządzenia lub z serwerów DLNA.

W ustawieniach aplikacji można przełączyć motyw na ciemny, włączyć dźwięki przycisków lub wibracje, wyciszanie dźwięków telewizora przy połączeniu telefonicznym i wybudzanie przez ruch smartfonu.

Aplikacja wyświetla sporo reklam, można się ich pozbyć kupując wersję Premium. Można też założyć konto i zapisać na nim swoje konfiguracje pilotów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: SURE Universal

22
22.11.2017  •  Anna Rymsza

Znów zginął pilot do telewizora? W ramach cyklu „Aplikacja dnia” tym razem przedstawiamy SURE Universal – uniwersalny pilot do niemal wszystkich urządzeń w domu. Aplikacja może sterować zarówno tymi łączącymi się z domowym Wi-Fi (Smart TV i przystawki, automatyka domowa, serwery DLNA), jak i bardziej tradycyjne z odbiornikiem podczerwieni, jeśli tylko smartfon ma diodę IR (sprzęt audio, odtwarzacze DVD, klimatyzatory, tunery TV i satelitarne). Dodawanie pilota Wi-Fi By dodać pilota Wi-Fi, najpierw trzeba się upewnić, że zarówno smartfon, jak i to urządzenie, znajdują się w tej samej sieci…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.