SURE Universal Smart TV Remote Control SURE Universal Smart TV Remote Control 4.24.129.20200311

Strona główna Android Akcesoria Piloty
Pobierz program
lub zeskanuj:

SURE to uniwersalny pilot, który może sterować urządzeniami różnych typów podłączonymi do Wi-Fi lub z użyciem nadajnika IR, jeśli smartfon lub tablet go mają. Pilot nadaje się do sterowania Smart TV, Hi-Fi, urządzeniami automatyki domowej, tunerami TV i satelitarnymi, przystawkami multimedialnymi, odtwarzaczami DVD i Blu-ray, klimatyzatorami, streamerami (Kodi, Roku, Apple TV), a także streamować pliki z serwerów DLNA.

W ustawieniach programu można dodawać urządzenia zależnie od tego, czy sterowanie odbywa się przez Wi-Fi czy podczerwień (w tym przypadku smartfon musi mieć diodę IR). Aplikacja sama wykryje urządzenia w sieci domowej, a dla IR ma możliwość podania producenta, modelu i przetestowania kilku wariantów pilotów. Baza obsługiwanych urządzeń jest ogromna i obejmuje nawet kilkunastoletnie urządzenia, sterowane pilotem.

Skonfigurowane urządzenia można łączyć w grupy. Po wybraniu pilota zwykle mamy do wyboru kilka zestawów przycisków, posortowanych tematycznie, opisanych i oznaczonych piktogramami odpowiadającymi ich funkcjom.

Przy korzystaniu z Wi-Fi można też streamować materiały z pamięci urządzenia lub z serwerów DLNA.

W ustawieniach aplikacji można przełączyć motyw na ciemny, włączyć dźwięki przycisków lub wibracje, wyciszanie dźwięków telewizora przy połączeniu telefonicznym i wybudzanie przez ruch smartfonu.

Aplikacja wyświetla sporo reklam, można się ich pozbyć kupując wersję Premium. Można też założyć konto i zapisać na nim swoje konfiguracje pilotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!