SYMFONIA Premium w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Wakacyjny okres to dla wielu firm dobry moment na zmianę wykorzystywanych dotychczas systemów finansowo-księgowych. Na łamach vortalu opublikowaliśmy wersje testowe programów wchodzących w skład SYMFONIA Premium - jednego z najpopularniejszych w Polsce pakietów wspomagających zarządzanie dla małych i średnich firm.

Wśród opublikowanych programów znalazły się Finanse i Księgowość Premium - do prowadzenia tzw. pełnej księgowości, Mała Księgowość Premium - do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, Środki Trwałe Premium - do zarządzania środkami trwałymi, Kadry i Płace Premium - wspomagający zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników; Płace Premium - tańsza odmiana Kadr i Płac, wspomagająca zarządządzanie płacami, Handel Premium - program handlowo-magazynowy oraz Faktura Premium - wspomagający obsługę sprzedaży.

Choć SYMFONIA Premium jest rozwiązaniem komercyjnym i do "liderów niskich cen" z pewnością nie należy, to warto się z nią zapoznać choćby ze względu na rozbudowane możliwości produktów. Wersje testowe programów udostępniają pełną funkcjonalność, a 60-dniowy okres testowy, w zupełności wystarczy na ich praktyczne wypróbowanie.

Wesje testowe wymienionych produktów udostępniamy do pobrania w odpowiadających im podkategoriach działu Programy -> Firma. Zachęcamy też do sprawdzenia innych znajdujących się tam pozycji.

© dobreprogramy
s