r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sage Symfonia: wzrost przychodów o 22%

Strona główna Aktualności
Sage Symfonia

- jeden z czołowych producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw - osiągnęła w roku obrachunkowym 2006 (trwającym od 1.10.2005 do 30.09.2006) przychody na poziomie 38,7 mln zł, czyli o 22% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Sage Symfonia Sp. z o.o. posiada oddziały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz sieć ponad 600 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Obecnie z rozwiązań spółki korzysta 44 tysiące przedsiębiorstw i 135 tysięcy użytkowników. Oferta firmy obejmuje 3 linie biznesowe SYMFONIA: linia Forte - zaawansowane rozwiązania klasy ERP dla większych przedsiębiorstw oraz linie produktów Premium i Start - modułowe aplikacje dla średnich i małych firm.

Sage Symfonia wchodzi w skład Sage Group - jednego z trzech największych dostawców rozwiązań biznesowych dla segmentu małych i średnich firm na świecie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.