r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Saint Paint Studio 18.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Saint Paint Studio to darmowy program graficzny, umożliwiający tworzenie i edytowanie rozmaitych plików graficznych (True Color, 16 kolorów, 256 kolorów i grafiki monochromatycznej), animacji w dowolnym trybie lub kombinacji trybów z możliwością edycji wideo zapisanego w formacie AVI.

Galeria programu

Producent narzędzia Saint Paint Studio zadbał o to, by pojawiły się w nim wszystkie niezbędne funkcje przydatne podczas codziennego użytkowania, a dostęp do nich z poziomu interfejsu był szybki i bezproblemowy. Istotne jest również to, że aplikacja świetne nadaje się zarówno dla nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych odbiorców – za jej pomocą można przygotowywać nieskomplikowane grafiki do umieszczenia na stronie internetowej, a także przeprowadzać wiele rozmaitych operacji (np. edytować zdjęcia, eliminować efekt czerwonych oczu, wyostrzyć obraz oraz wydrukować plik graficzny).

Saint Paint Studio wspiera następujące formaty plików graficznych: BMP, JPG/JPEG, GIF, ICO, CUR, AVI, PNG, PCX, TIF/TIFF, TGA, WBMP oraz SPS (autorski format Saint Paint Studio przechowujący animacje, warstwy i kanały alfa). Warto wspomnieć także o obecności rozbudowanej przeglądarki plików graficznych i licznych narzędzi do przetwarzania obrazu, możliwości dodawania różnych efektów, a także funkcji pozwalającej na szybkie duplikowanie, zmienianie nazwy czy usuwanie poszczególnych plików oraz cofanie przeprowadzonych czynności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.10.2015 04:55

Uwaga ; program nie posiada GUMKI !!! . Pracuje w Win 8.1

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.