Saint Paint Studio Saint Paint Studio 18.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Saint Paint Studio to darmowy program graficzny, umożliwiający tworzenie i edytowanie rozmaitych plików graficznych (True Color, 16 kolorów, 256 kolorów i grafiki monochromatycznej), animacji w dowolnym trybie lub kombinacji trybów z możliwością edycji wideo zapisanego w formacie AVI.

Producent narzędzia Saint Paint Studio zadbał o to, by pojawiły się w nim wszystkie niezbędne funkcje przydatne podczas codziennego użytkowania, a dostęp do nich z poziomu interfejsu był szybki i bezproblemowy. Istotne jest również to, że aplikacja świetne nadaje się zarówno dla nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych odbiorców – za jej pomocą można przygotowywać nieskomplikowane grafiki do umieszczenia na stronie internetowej, a także przeprowadzać wiele rozmaitych operacji (np. edytować zdjęcia, eliminować efekt czerwonych oczu, wyostrzyć obraz oraz wydrukować plik graficzny).

Saint Paint Studio wspiera następujące formaty plików graficznych: BMP, JPG/JPEG, GIF, ICO, CUR, AVI, PNG, PCX, TIF/TIFF, TGA, WBMP oraz SPS (autorski format Saint Paint Studio przechowujący animacje, warstwy i kanały alfa). Warto wspomnieć także o obecności rozbudowanej przeglądarki plików graficznych i licznych narzędzi do przetwarzania obrazu, możliwości dodawania różnych efektów, a także funkcji pozwalającej na szybkie duplikowanie, zmienianie nazwy czy usuwanie poszczególnych plików oraz cofanie przeprowadzonych czynności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!