reklama

Samsung Galaxy S8: akcesoria, dostępne kolory i europejskie ceny

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Premiera Galaxy S8 i jego większej wersji S8+ już w następnym tygodniu. Bardzo możliwe, że nie dowiemy się na niej zbyt wiele nowego – prawie wszystkie informacje już wyciekły do sieci. Najnowsze doniesienia dotyczącą dostępnych wersji kolorystycznych, wśród których pojawi się model fioletowy, a także cen w Europie, zarówno smartfona, jak i przeznaczonych dla niego akcesoriów.

Znany z dostarczania sprawdzonych informacji o smartfonach jeszcze przed ich premierą, Evan Blass tym razem na swoim Twitterze podzielił się danymi dotyczącymi Samsunga Galaxy S8. Dowiedzieliśmy się, że nowe topowe urządzenie Koreańczyków będzie dostępne w edycji czarnej (Black Sky), powiedzmy że fioletowej (Orchid Grey) oraz srebrnej (Artic Silver). Możliwe, że zobaczymy także złotą wersję.

Najnowsza grafika potwierdza ostatnie przecieki dotyczące wyglądu. Osoby śledzące doniesienia o Galaxy S8 i S8+ nie będą więc niczym zaskoczeni. Nowy smartfon Samsunga zrywa z fizycznymi przyciskami umieszczonymi pod ekranem, wyświetlacz będzie pozbawiony bocznych ramek, a powierzchnia na dole i górze będzie czarna, niezależnie od wersji kolorystycznej. Cała konstrukcja sporo czerpie z zakrzywionych modeli z serii Galaxy S Edge.

W Europie Galaxy S8 będzie dostępny za 799 euro, Polska cena osiągnie około 3500 złotych. Za większą wersję będziemy musieli zapłacić 899 euro, a więc blisko 4000 złotych. To naprawdę sporo, nawet mimo iż nowy autorski procesor Samsunga uczyni z S8 najwydajniejszego smartfona, a dodatkowo otrzymamy skaner tęczówki oka i rozpoznawanie twarzy.

Poznaliśmy także ceny akcesoriów. Z a stację dokującą pozwalającą korzystać z „trybu Continuum” Samsunga, zapłacimy 150 euro. Za nowe GearVR 129 euro, a za kamerkę Gear360 229 euro. Premiera Galaxy S8 i Galaxy S8+ już 29 marca.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama