Samsung Max Samsung Max 4.2.66

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Samsung Max to następca zarzuconej Opery Max, przeznaczony do „promowania oszczędzania danych mobilnych i zarządzania prywatnością w aplikacjach”.

Oferowany tu mechanizm Wi-Fi security ma pomóc przy korzystaniu ze wszystkich otwartych, niezaufanych czy bliżej nieznanych hotspotów, poprzez włączane za jednym dotknięciem szyfrowanie, blokowanie trackerów i maskowanie DNS. Funkcje te można też włączyć na swoim połączeniu komórkowym, zwiększając w ten sposób prywatność i bezpieczeństwo korzystania z sieci.

Tryb oszczędzania danych pozwala zaś ograniczyć ruch sieciowy do minimum, poprzez wskazywanie na najbardziej internetożerne aplikacje, inteligentne wyszukiwanie okazji do ograniczenia transferu, oraz kompresowanie obrazków, zdjęć, stron internetowych i multimediów nie tylko w przeglądarce, ale też w innych aplikachach mobilnych. Dodatkowo użytkownik może zarządzać zużyciem danych przez określone aplikacje i blokować przesyłanie danych w tle.

Aplikacja jest darmowa, tzn. nie jest – płacimy za nią oglądaniem reklam. Możemy też włączyć tryb premium, w którym dostajemy dodatkowe funkcje zarządzania aplikacją i nieograniczoną możliwość korzystania z funkcji ochronnych. Wiąże się to jednak z powiększeniem powierzchni reklamowej. W trybie premium reklamy są wyświetlane także na ekranie blokady telefonu, co prawda tylko wtedy, kiedy jest on podłączony do ładowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!