Samsung QBR: nowe, 13-calowe monitory trafiają do sprzedaży

Strona główna Aktualności
Samsung wprowadza do sprzedaży nowe monitory QBR, fot. Getty Images
Samsung wprowadza do sprzedaży nowe monitory QBR, fot. Getty Images

O autorze

Samsung rozpoczyna sprzedaż nowych, 13-calowych monitorów z serii QBR - QB13R (oraz dotykowej wersji QB13R-T), które są przeznaczone dla profesjonalistów. Ekrany mogą być wykorzystane na przykład do poprawy komunikacji z klientami lub jako tablice informacyjne w przestrzeniach biurowych.

Mają rozdzielczość Full HD, matowe matryce, smukłą konstrukcję i mogą pracować w trybie 16/7. Dodatkiem jest wbudowany player MagicINFO, umożliwiający łatwe zarządzanie treścią.

Komunikacja z klientem zmierza w kierunku pogłębionej interakcji w miejscu dokonywania decyzji zakupowych. Dzięki wykorzystaniu monitorów profesjonalnych 13” z serii QBR, klient może zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat usługi lub produktu, bez konieczności pytania sprzedawcy czy uruchamiania przeglądarki internetowej. Szczególnie wersja dotykowa, dzięki 10 punktowemu ekranowi dotykowemu i krótkiemu czasowi reakcji, pozwala na tworzenie nowych interakcji z klientami.

Kompaktowa budowa i łatwa obsługa

Kompaktowa konstrukcja, z płaską tylną obudową pozwala na instalację monitora praktycznie w dowolnym miejscu. Można powiesić go na ścianie, wykorzystać znajdujące się w zestawie ergonomiczne nóżki i postawić na ladzie czy bezpośrednio obok produktu lub wkomponować w infokiosk.

Oba modele mają wbudowany player MagicINFO S, wspierany przez system Tizen, co pozwala na płynne odtwarzanie multimediów. Platforma SSSP umożliwia także łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi. Za sprawą scentralizowanego odbiornika IR, każdy wyświetlacz odbiera sygnał bezpośrednio przez panel, co pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą pilota z dowolnego miejsca, a wbudowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe i zdalne zarządzanie ekranem i treścią.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Za bezpieczeństwo treści i urządzeń odpowiada autorski system zabezpieczeń Samsung Knox, który zapewnia trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i sprzętu. Wyświetlacze spełniają także wymogi kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) klasy B oraz wymogi normy IP5x, co gwarantuje niezawodność działania w środowiskach o dużym zapyleniu.

Więcej informacji na temat nowych monitorów profesjonalnych Samsung z serii QBR dostępna jest na stronie www.

© dobreprogramy
s