HP poszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych OfficeJet Pro. To propozycje dla małych firm

HP poszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych OfficeJet Pro. To propozycje dla małych firm

HP przedstawia nowe urządzenia wielofunkcyjne
HP przedstawia nowe urządzenia wielofunkcyjne
Redakcja
20.05.2019 20:52

Firma HP wprowadza na rynek nowe urządzenia wielofunkcyjne. Zostały one stworzone z myślą o małych firmach, gdzie powinny się sprawdzić nie tylko z uwagi na rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu tuszu, ale także z uwagi na wytrzymałość.

Warszawa, 20 maja 2019 r. – Firma HP przedstawiła nową linię inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowanych z myślą o małych przedsiębiorstwach. Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks pozwalającą na oszczędność czasu podczas wykonywania podstawowych zadań oraz kompaktowy rozmiar dla jeszcze większej wygody użytkowania.

- Firma HP zaprojektowała tę serię w odpowiedzi na potrzeby małego biznesu. Prowadzenie własnej firmy to ciągła presja, a troska o sukces i rentowność działań nierozerwalnie łączy się z życiem prywatnym oraz obawą o bezpieczną przyszłość. Ponad połowa właścicieli małych przedsiębiorstw przyznaje, że drukarka jest niezbędnym narzędziem ich pracy [3]. Dlatego też postanowiliśmy ulepszyć serię OfficeJet Pro tak, aby pomagała oszczędzić czas i pozwoliła przedsiębiorcom skupić się na rozwoju ich biznesu – mówi Marcin Olszewski, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska.

Obraz

Oszczędność czasu dzięki funkcji Smart Tasks

Smart Tasks pozwala wyeliminować powtarzalność przy wykonywaniu podstawowych zadań. Jest to pierwsze w tej klasie urządzeń rozwiązanie mobilne, które automatyzuje skanowanie.[4] Funkcja dostępna w aplikacji HP Smart App umożliwia o 50 proc. szybszą [5] organizację dokumentów, automatyczny druk dwustronny, zaawansowane skanowanie (z chmury czy poczty e-mail) za jednym kliknięciem oraz tworzenie edytowalnych dokumentów skanowanych z poziomu telefonu lub drukarki. [6]

Swobodną pracę w dowolnym miejscu

Rodzina urządzeń OfficeJet Pro współpracuje z HP Smart.[7] Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów z poziomu telefonu.

Wyższy stopień bezpieczeństwa, niezawodne połączenie

Seria OfficeJet Pro została wyposażona w najlepsze zabezpieczenia w tej klasie urządzeń [1], które pomagają chronić prywatność oraz utrzymywać kontrolę nad przepływem danych. Należy do nich m.in. samonaprawiające się połączenie Wi-Fi [8] , które gwarantuje stałą łączność.

Druk przyjazny środowisku

Nowe urządzenia zaprojektowano z myślą o ograniczeniu zużycia energii – papier marki HP jest wytwarzany bez szkody dla ekosystemu, a wkłady z atramentem można łatwo poddać recyklingowi.[9] Dodatkowo seria 9000 jest produkowana z użyciem surowców wtórnych pochodzących z odzyskanych drukarek oraz innych urządzeń elektronicznych – stanowią one ponad 10 proc. użytych materiałów (wg wagi plastiku).

Obraz

Większy komfort użytkowania

Drukarki OfficeJet Pro serii 9000 zostały wyposażone w nową szybę ułatwiającą podnoszenie dokumentów ze skanera oraz inteligentne zarządzanie zasobnikiem wyjściowym, które zapobiega wysypywaniu się papieru, kiedy zasobnik jest pełny (tylko seria 9020).

Firma HP zapowiedziała również wprowadzenie na rynek nowej rodziny drukarek HP Laser. Znajdą się w niej modele: HP Laser, HP Laser MFP, HP Color Laser oraz HP Color Laser MFP – najmniejsze na świecie laserowe urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w kolorze.HP Laser serii 100, HP Laser MFP serii 130, HP Color Laser serii 150 i HP Color Laser MFP serii 170 będą dostępne w Polsce od 1 lipca.

Nowa linia HP Laser to niedrogie rozwiązania dostosowane do stylu pracy w małych firmach. Urządzenia te oferują bezproblemowy druk oraz wydajność, aby właściciele firm mogli zaoszczędzić czas i skupić się na zwiększaniu ich produktywności i efektywności.

Ceny i dostępność

Urządzenia z serii HP OfficeJet Pro (9020, 9010 i 8020) będą dostępne w Polsce pod koniec maja w cenie od 529 zł, u kluczowych partnerów HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)