Routery LTE marki ZTE trafiają do dystrybucji NTT System

NTT System rozszerza ofertę o routery LTE firmy ZTE, fot. Pixabay
NTT System rozszerza ofertę o routery LTE firmy ZTE, fot. Pixabay
Redakcja

24.10.2019 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma NTT System będąca autoryzowanym dystrybutorem produktów ZTE w Polsce zdecydowała się rozszerzyć ofertę o routery 4G LTE. Do magazynów trafiły modele MF283v i MF286R.

Router ZTE MF286R to urządzenie dla bardziej wymagających użytkowników. Po włożeniu karty SIM polskiego operatora umożliwia on dostęp do Internetu z maksymalną prędkością do 300Mb/s (LTE cat6). Router posiada menu szybkiej konfiguracji dla domowych użytkowników oraz szereg zaawansowanych funkcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

ZTE MF283v, fot. materiały prasowe.
ZTE MF283v, fot. materiały prasowe.

Urządzenie posiada szybkie 2-zakresowe Wi-Fi o szybkości do 1.3Gb/s, 4 porty GigaLAN, 2 złącza telefoniczne oraz port pamięci masowej USB2.0 z obsługą dysku sieciowego dla komputerów z systemem Windows 10. Router dodatkowo może powiadomić za pomocą wiadomości SMS na przykład o podłączeniu się nowego urządzenia Wi-Fi lub zalogowaniu się do konsoli administracyjnej.

Elegancki MF283v, przykuwający uwagę dzięki estetycznemu wzornictwu może udostępnić sygnał sieci Wi-Fi do 32 urządzeń. Zapewnia transfer LTE na poziomie do 150 mb/s. Urządzenie posiada szybkie 4 porty GigaLAN, 2 złącza telefoniczne oraz 2 gniazda do podłączenia zewnętrznych anten LTE.

Routery LTE marki ZTE posiadają rozbudowaną konsolę administracyjną WWW, za pomocą której uzyskujemy pełen dostęp do wszystkich funkcji routera z poziomu przeglądarki internetowej, bez potrzeby korzystania i instalowania dedykowanych aplikacji.

ZTE MF286R, fot. materiały prasowe.
ZTE MF286R, fot. materiały prasowe.

Oba urządzenia posiadają wbudowane anteny LTE oraz Wi-Fi. Jednakże siłę odbieranego sygnału sieci komórkowej LTE można polepszyć za pomocą dwóch zewnętrznych anten podłączanych do złącz dostępnych na tylnym panelu routera. Celem lepszej współpracy z zewnętrznymi antenami w konsoli administracyjnej routera znajduje się menu ręcznego wyboru pasm.

W obu urządzeniach położono także duży nacisk na bezpieczeństwo. Rozbudowana ściana ogniowa, kontrola rodzicielska oraz inne funkcje routera pozwalają na kontrolowanie ruchu szyfrowanego HTTPS.

Produkty oferowane będą w cenach sugerowanych 299zł za MF283v oraz 459zł za MF286R. Gwarancja – 24 miesiące.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)