iiyama ProLite S3820HSB-B1 oraz S2820HSB-B1: nowe monitory o niecodziennych proporcjach

iiyama ProLite S3820HSB-B1 oraz S2820HSB-B1: nowe monitory o niecodziennych proporcjach

iiyama ProLite S3820HSB-B1 oraz S2820HSB-B1: nowe monitory o niecodziennych proporcjach
Redakcja
25.02.2019 21:13

iiyama wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom części klientów i wprowadza do oferty nowe modele monitorów. Cechą szczególną są niecodzienne proporcje.

Firma iiyama do swojego portfolio rozwiązań z zakresu Digital Signage dodała dwa nowe ekrany typu stretched: 38-calowy model ProLite S3820HSB-B1 oraz 28-calowy model ProLite S2820HSB-B1. „Rozciągnięte” urządzenia powstały z myślą o miejscach uniemożliwiających zainstalowanie konstrukcji o standardowych proporcjach. Co więcej, by zagwarantować najwyższą jakość i widoczność wyświetlanych materiałów w każdych warunkach oświetleniowych, panele charakteryzują się wysoką jasnością.

Zaprezentowane na targach ISE 2019 dwa nowe urządzenia dostępne są już na polskim rynku. Modele ProLite S3820HSB-B1 o rozdzielczości 1920 x 540 pikseli oraz ProLite S2820HSB-B1 o rozdzielczości 1920 x 360 pikseli zostały wyposażone w matryce o jasności wynoszącej 1000 cd/m2, co gwarantuje, że wyświetlane materiały będą wyraźne i ostre, nawet jeśli promienie słoneczne padają prosto na matrycę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

„Ekrany typu stretched powstały z myślą o sklepach oraz samoobsługowych automatach vendingowych. Ich niewielkie rozmiary pozwalają na montaż nad półkami i między regałami w celu ożywienia ekspozycji. W efekcie umożliwia to wyświetlanie dodatkowych informacji o produkcie, rozszerzając kontekst np. o historię, skład bądź zastosowanie. Co ważne, jasność ekranów wynosi 1000 kandeli, dzięki czemu wyświetlają one czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe otoczenia.” - powiedział Robert Tomaszewski, Key Account Manager w iiyama Polska.

38-calowy model ProLite S3820HSB-B1 posiada matrycę wykonaną w technologii AMVA3, dzięki czemu w porównaniu z panelami TN zapewnia lepszą reprodukcję barw i szersze kąty widzenia – w efekcie obraz wygląda dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Z kolei 28-calowy ProLite S2820HSB-B1 otrzymał matrycę IPS, która sprawia, że kolory są realistyczne i nasycone. Nowe ekrany pozwalają na prace w trybie 24/7 oraz instalację w orientacji poziomej i pionowej. Natomiast niska waga wynosząca kolejno 5.5 kg w przypadku ProLite S2820HSB-B1 oraz 8.8 kg w przypadku ProLite S3820HSB-B1 umożliwia łatwe mocowanie na dowolnym uchwycie zgodnym ze standardem VESA.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pod względem wzornictwa estetyczne ramki zostały wykończone czarnym matem. Ekrany wyposażono także w dwa głośniki o mocy 5W każdy oraz szereg portów takich jak VGA, DVI, HDMI oraz wejście Mini Jack. Co więcej, zaawansowane opcje dostosowywania obrazu pozwalają m.in. na regulację jasności obrazu, kontrastu oraz temperatury kolorów. Oba modele dzięki swoim niestandardowym proporcjom oraz specyfikacji technicznej idealnie nadają się do wykorzystania w sprzedaży, transporcie czy służbie zdrowia.

Więcej informacji, w tym m.in. pełną specyfikację, znaleźć można na stronie producenta:

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)