r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sarahah

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Sarahah (po arabsku „dosadność”) to aplikacja, która w założeniu pozwolić ma na zbieranie od znajomych szczerych opinii o nas i naszych działaniach – szczerych, ponieważ anonimowych. Nie dowiemy się bowiem, kto jest ich autorem.

Galeria programu

Po założeniu profilu w aplikacji możemy przez sieci społecznościowe, komunikatory czy pocztę elektroniczną publikować naszym znajomym link do strony z formularzem, przez który można opublikować szczerą wypowiedź. Po jej opublikowaniu, Sarahah powiadomi nas o nowym wpisie.

Oprócz tej podstawowej funkcji, Sarahah pozwala na przeglądanie katalogu użytkowników aplikacji i wysyłanie im – anonimowo – krótkich komentarzy. W przyszłości funkcja ta ma zostać rozszerzona o możliwość wyszukiwania użytkowników o określonych parametrach.

Uwaga: aplikacja żąda dostępu do naszej listy kontaktów, po czym wysyła ją na serwery producenta. Można jednak odmówić jej tego uprawnienia, też będzie wtedy działać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.