r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SayWhat Video Dictionary 1.21.11

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski

SayWhat Video Dictionary to program, który uczy języka angielskiego, a przy okazji dostarcza mnóstwo zabawy. Opiera się na prostym pomyśle. Po zalogowaniu się do aplikacji za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub adresem e-mail użytkownik zostaje członkiem społeczności SayWhat. Możemy przeglądać różne hasła, jak np. biseksualny, idealna kandydatka na dziewczynę („girlfriend's material”), trolling i wiele innych, które użytkownicy SayWhat próbują opisać za pomocą trwających do 10 sekund filmów.

Galeria programu

Program prezentuje też listę haseł, które oczekują na przygotowanie najlepszego wyjaśnienia i można spróbować swoich sił. Każdy materiał wideo w aplikacji można ocenić, a także odpowiedzieć na niego za pomocą własnego filmu. Minusem jest brak haseł w języku polskim lub innych ważnych, jak niemiecki lub portugalski, dlatego to program pomagający szlifować głównie rozumienie języka angielskiego. Warto jednak zwrócić uwagę na ten program, bo pomysł na uczenie poprawnej angielszczyzny i potocznego znaczenia niektórych słów za pomocą rozrywkowych filmów jest dość nieszablonowy. Trzeba też pamiętać, że w filmach pojawiają się anglojęzyczne wulgaryzmy, dlatego dzieci chcące się uczyć za pomocą SayWhat Video Dictionary powinny korzystać z tej aplikacji pod okiem rodziców.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
OPROGRAMOWANIE 31.12.2015 | Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.