Scarab Darkroom Lite Scarab Darkroom Lite 2.17

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scarab Darkroom Lite to darmowy program dla fotografów, umożliwiający przeglądanie i modyfikowanie zdjęć RAW oraz konwertowanie ich do innych formatów graficznych (JPG, TIFF).

Aplikacja charakteryzuje się szybkością wczytywania i przeglądania plików RAW, błyskawiczną konwersją grafiki z dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i kolorów, możliwością zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu cyfrowego, a także dodatkowymi narzędziami wspomagającymi edytowanie plików graficznych na komputerze.

Scarab Darkroom obsługuje ponad 100 różnych modeli aparatów cyfrowych należących do firm - Sony, Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Pentax i Panasonic. Program odczytuje również metadane z plików graficznych, z których dowiemy się kiedy dokładnie zdjęcie zostało wykonane i czy użyto lampy błyskowej, a także z jakiego modelu zostało wykonane.

Program posiada różne funkcje i specjalne filtry polepszając jakość dowolnego zdjęcia. Wśród nich znajdziemy między innymi suwaki do zmiany poziomu jasności, kontrastu i czerni. Nie zabrakło w nim też narzędzi do kadrowania zdjęć, regulowania ich za pomocą krzywej tonów, a także specjalnego algorytmu do wyostrzania dowolnej fotografii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!