r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Scarab Darkroom Lite 2.17

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Scarab Darkroom Lite to darmowy program dla fotografów, umożliwiający przeglądanie i modyfikowanie zdjęć RAW oraz konwertowanie ich do innych formatów graficznych (JPG, TIFF).

Galeria programu

Aplikacja charakteryzuje się szybkością wczytywania i przeglądania plików RAW, błyskawiczną konwersją grafiki z dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i kolorów, możliwością zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu cyfrowego, a także dodatkowymi narzędziami wspomagającymi edytowanie plików graficznych na komputerze.

Scarab Darkroom obsługuje ponad 100 różnych modeli aparatów cyfrowych należących do firm - Sony, Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Pentax i Panasonic. Program odczytuje również metadane z plików graficznych, z których dowiemy się kiedy dokładnie zdjęcie zostało wykonane i czy użyto lampy błyskowej, a także z jakiego modelu zostało wykonane.

Program posiada różne funkcje i specjalne filtry polepszając jakość dowolnego zdjęcia. Wśród nich znajdziemy między innymi suwaki do zmiany poziomu jasności, kontrastu i czerni. Nie zabrakło w nim też narzędzi do kadrowania zdjęć, regulowania ich za pomocą krzywej tonów, a także specjalnego algorytmu do wyostrzania dowolnej fotografii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Fafrocel   9 #1 04.08.2013 06:32

Darmowa wersja nie obsługuje 16 bit na kanał.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.