r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Scarab Darkroom Lite 2.17

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scarab Darkroom Lite to darmowy program dla fotografów, umożliwiający przeglądanie i modyfikowanie zdjęć RAW oraz konwertowanie ich do innych formatów graficznych (JPG, TIFF).

Aplikacja charakteryzuje się szybkością wczytywania i przeglądania plików RAW, błyskawiczną konwersją grafiki z dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i kolorów, możliwością zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu cyfrowego, a także dodatkowymi narzędziami wspomagającymi edytowanie plików graficznych na komputerze.

r   e   k   l   a   m   a

Scarab Darkroom obsługuje ponad 100 różnych modeli aparatów cyfrowych należących do firm - Sony, Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Pentax i Panasonic. Program odczytuje również metadane z plików graficznych, z których dowiemy się kiedy dokładnie zdjęcie zostało wykonane i czy użyto lampy błyskowej, a także z jakiego modelu zostało wykonane.

Program posiada różne funkcje i specjalne filtry polepszając jakość dowolnego zdjęcia. Wśród nich znajdziemy między innymi suwaki do zmiany poziomu jasności, kontrastu i czerni. Nie zabrakło w nim też narzędzi do kadrowania zdjęć, regulowania ich za pomocą krzywej tonów, a także specjalnego algorytmu do wyostrzania dowolnej fotografii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Fafrocel   10 #1 04.08.2013 06:32

Darmowa wersja nie obsługuje 16 bit na kanał.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.