Screenphoto Screenphoto 2019.4.12

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Screenphoto to godne polecenia, darmowe narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu, ich podstawowej edycji, a także udostępniania znajomym za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook oraz Twitter.

Aplikacja potrafi przechwytywać zawartość całego ekranu, aktywnego okna lub zdefiniowanego przez użytkownika obszaru i zapisywania go na dysku komputera w formacie PNG, JPG i PDF. Dodatkowo Screenphoto potrafi integrować się z powłoką Windows, dodając do wszelakich okien w systemie przycisk, którego kliknięcie powoduje stworzenie jego zrzutu ekranu.

Screenphoto oferuje funkcje łatwego udostępniania grafiki poprzez transfer na zewnętrzne serwery i generowanie adresów URL do nich. Nie zabrakło również opcji do prostej edycji screenshotów - dodawania tekstu czy przycinania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!