Screenshot Crop & Share 2.06

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Screenshot Crop & Share to aplikacja, która ułatwia edytowanie zrzutów ekranu wykonanych na smartfonie. Program pozwala przycinać je, a także nanosić na nie rysunki lub kształty.

Program jest prosty w obsłudze i po uruchomieniu działa w tle. Służy jako narzędzie poszerzające możliwości systemowego skrótu do tworzenia zrzutów ekranu. Po nadaniu aplikacji stosownych uprawnień (do odczytywania powiadomień oraz do rysowania po innych aplikacjach) i użyciu kombinacji klawiszy do wykonania zrzutu, program wyświetli dodatkowe opcje. To narzędzie do nadawania kształtu (dowolny, kwadrat, koło) oraz przybornik do rysowania, m.in. kształtów oraz liter - w ośmiu kolorach.

Każdy zrzut ekranu wykonany za pomocą aplikacji Screenshot Crop & Share możemy szybko zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić do za pomocą innych programów.

Płacąc ok. 4 zł, zyskamy dostęp do dodatkowego narzędzia w aplikacji, jakim jest zamazywanie niektórych fragmentów na zrzucie ekranu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza