Seanau Icon Tool Kit Seanau Icon Tool Kit 8.3.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Seanau Icon Tool Kit to proste i w pełni darmowe narzędzie, służące do tworzenia oraz edycji ikon. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi warstw użytkownik posiada możliwość tworzenia profesjonalnych ikon, składających się z wielu niezależnych od siebie elementów.

Program oddaje do dyspozycji użytkownika zestaw najpopularniejszych narzędzi i funkcji graficznych, z pomocą których naniesiemy na projekt odręczne szkice, linie czy podstawowe kształty. Doskonałym uzupełnieniem wspomnianych składników jest mechanizm warstw, pozwalający wygodnie przeplatać poszczególne elementy pomiędzy sobą, nakładać je na siebie itp. Ponadto w ręce użytkownika trafia zestaw kilku efektów graficznych, a także opcje do zarządzania przezroczystością, obramowaniem czy podstawowymi parametrami kolorów (jasność, nasycenie, kontrast i saturacja).

Seanau Icon Tool Kit pozwala edytować istniejące już ikony, a także tworzyć nowe o dowolnych rozmiarach i eksportować je do formatów ICO, PNG, GIF, JPEG oraz BMP. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie powinna przysporzyć nikomu żadnych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!