Serwer w małej organizacji - jaki powinien być? Podpowiedzcie, podzielimy się wynikami!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pracujesz w małej lub średniej firmie? Powiedz nam, jak wygląda Twoja obecna infrastruktura IT i jak chciałbyś, żeby wyglądała, gdyby pozbawić ją ograniczeń. Chcielibyśmy sprawdzić, jak wyglądają realia oraz marzenia polskich organizacji, w których pracuje niewiele osób. Nasza redakcja też była kiedyś taką organizacją i wiemy, z jak wieloma problemami borykają się małe firmy. Wiemy, co to znaczy trzymać serwer pod biurkiem i trzymać kciuki za UPS'a, kiedy brakuje prądu. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Wasze doświadczenia, połączyć je z naszymi i może otworzyć oczy na jakieś nowe, kreatywne rozwiązania.

Co zyskacie wypełniając ankietę? Jak zwykle, podzielimy się z Wami wynikami, które ubierzemy w fajną infografikę. Dzięki temu dowiecie się, czy Wasze środowisko pracy, problemy i plany na przyszłość odbiegają jakoś znacząco od innych, podobnych do Waszej organizacji. Ankieta jest całkowicie anonimowa, wyniki zostaną obrobione przez naszą redakcję i postaramy się dostarczyć garść ciekawych wniosków.

Część pytań to pytania otwarte i liczymy na Waszą kreatywność - jeśli korzystacie z ciekawych rozwiązań i chcielibyście podpowiedzieć je innym, zróbcie to. Na te odpowiedzi zwrócimy szczególną uwagę analizując wyniki.

© dobreprogramy
s