SetPoint 6.69.123

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SetPoint to oprogramowanie firmy Logitech, dzięki któremu posiadacze urządzeń wspominanego producenta mogą dostosować je do własnych preferencji. Nie obsługuje jednak kontrolerów z serii G, ponieważ dla nich przygotowano odrębną aplikację – Logitech Gaming Software.

Narzędzie jest całkowicie opcjonalne i adresowane do bardziej wymagających odbiorców. Jeśli zamierzamy korzystać z podstawowych funkcjonalności danego urządzenia (w przypadku myszy będą to lewy i prawy przycisk, czy też rolka, a także przyciski wstecz i dalej), SetPoint okazuje się całkowicie zbędnym programem. Kiedy zechcemy natomiast sprawdzić w działaniu dodatkowe możliwości, jego instalacja okazuje się niezbędna.

SetPoint umożliwia przypisanie rozmaitych funkcji do klawiszy funkcyjnych i klawiszy dostępu na klawiaturze oraz przycisków myszy. Kiedy popularny "gryzoń" dysponuje więej niż pięcioma przyciskami, a także przechylanym kółkiem (wyłącznie do przewijania w poziomie w standardowych aplikacjach systemu Windows na pulpicie; w innych wypadkach nie jest konieczne posiadanie programu SetPoint), możemy je obsłużyć korzystając z opisywanego programu.

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows 8, posiadający urządzenie Logitech (z wyłączeniem serii G) mogą również przypisać skróty funkcji wspomnianej wersji "okienek", by korzystać z nich za pomocą klawiszy funkcyjnych. Wśród dostępnych funkcji, kompatybilnych z Windows 8, znajdziemy: ekran startowy, pokaż pulpit, przełącz aplikację, pasek i pasek aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!