r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SetPoint 6.67.83

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SetPoint to oprogramowanie firmy Logitech, dzięki któremu posiadacze urządzeń wspominanego producenta mogą dostosować je do własnych preferencji. Nie obsługuje jednak kontrolerów z serii G, ponieważ dla nich przygotowano odrębną aplikację – Logitech Gaming Software.

Narzędzie jest całkowicie opcjonalne i adresowane do bardziej wymagających odbiorców. Jeśli zamierzamy korzystać z podstawowych funkcjonalności danego urządzenia (w przypadku myszy będą to lewy i prawy przycisk, czy też rolka, a także przyciski wstecz i dalej), SetPoint okazuje się całkowicie zbędnym programem. Kiedy zechcemy natomiast sprawdzić w działaniu dodatkowe możliwości, jego instalacja okazuje się niezbędna.

SetPoint umożliwia przypisanie rozmaitych funkcji do klawiszy funkcyjnych i klawiszy dostępu na klawiaturze oraz przycisków myszy. Kiedy popularny "gryzoń" dysponuje więej niż pięcioma przyciskami, a także przechylanym kółkiem (wyłącznie do przewijania w poziomie w standardowych aplikacjach systemu Windows na pulpicie; w innych wypadkach nie jest konieczne posiadanie programu SetPoint), możemy je obsłużyć korzystając z opisywanego programu.

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows 8, posiadający urządzenie Logitech (z wyłączeniem serii G) mogą również przypisać skróty funkcji wspomnianej wersji "okienek", by korzystać z nich za pomocą klawiszy funkcyjnych. Wśród dostępnych funkcji, kompatybilnych z Windows 8, znajdziemy: ekran startowy, pokaż pulpit, przełącz aplikację, pasek i pasek aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.