Seterra Seterra 4.07.02

Strona główna Windows Edukacja i nauka Geografia
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program, a właściwie gra edukacyjna w formie różnorodnych, graficznych i tekstowych quizów. Pomaga w nauce nazw i umiejscowienia kontynentów, państw, stolic i największych miast, a także rozpoznawania flag poszczególnych państw.

Program obejmuje obszar wszystkich kontynentów przy czym najbardziej merytorycznie rozbudowane są części poświęcone geografii Europy oraz Ameryki Północnej. Główną niedogodnością programu w naszych warunkach jest brak polskojęzycznego interfejsu, choć może być on w takim wypadku wykorzystywany jednocześnie do nauki np. języka angielskiego - głównie słówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

olbrzymia baza pytań, poskie tłumaczenie, na bieżąco aktualizowany, przejżysty interfejs.
brak takowych.
ocena użytkownika
22.01.2016 01:31 • Recenzja do wersji 4.05

Na wstępie to chciałbym zarekomendować ten bardzo dobry program do nauki geografii. Seterra jest to doskonałym almanachem wszelakich quizów, dzięki którym sprawdzimy swoją wiedzę w znajomości lokalizacji kontynentów, państw, miast, wysp, szczytów górski, flag i etc. Program jest bardzo czytelny w swej formie, wszystkie quizy są widoczne w głównym oknie, podzielone są też tematycznie, według których możemy ustawić treść pytań, które rozwiązujemy na czas, w tle jest dostępna tablica najlepszych wyników, co działa motywacyjne, do poprawy swych wyników. Program jest bez wątpienia nieocenioną pomocą dla uczniów i studentów, jak i w ogóle pasjonatów geografii. Polecam.