r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ShadowFX 1.11

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShadowFX to nieskomplikowana aplikacja dla użytkowników, którzy chcieliby uatrakcyjnić wygląd okien w systemie operacyjnym Windows.

Dzięki programu ShadowFX możemy dodać cienie do okien w systemie operacyjnym Windows 8 oraz Windows 8.1. Kosmetyczny dodatek zwiększa atrakcyjność wizualną popularnych "okienek" i – w przeciwieństwie do podobnych narzędzi proponowanych przez firmę Microsoft – zaledwie w znikomym stopniu wykorzystuje pamięć operacyjną komputera.

r   e   k   l   a   m   a

ShadowFX oferuje wiele opcji konfiguracyjnych. Domyślnie możemy co prawda określić jedynie kolor dodanego cienia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by pobrać rozmaite efekty z oficjalnej strony producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.