r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shakes & Fidget

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Popularne komiksy internetowe często dostają swoje gry, ale mało która stała się tak znana jak bezpłatny projekt Shakes & Fidget. Produkcja ta specjalnie nie bierze zbyt na serio gatunku RPG, w którego ramy chce się wpasować, prezentując prześmiewcze podejście do całego nurtu. Wraz z awansowaniem kreskówkowego bohatera, równie ważna jest po prostu pełna humoru zabawa oraz czerpanie radości z rozgrywki.

Galeria programu

Tworząc bohatera mamy oczywiście do dyspozycji szereg ras, a do tego dochodzi potrzeba wskazania klasy herosa. Zależy czy ktoś woli biegać wojownikiem, czy potężnym magiem. Naturalnie wypełnia się tutaj różnego rodzaju zadania, za co nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, przeznaczonymi na rozwijanie postaci. Misje bywają uzależnione od czasu. Niekiedy trzeba poczekać na ich rezultat.

Centrum operacyjnym jest karczma, gdzie podejmujemy wyzwania, ale też da tu napić się piwa, co ma wytłumaczenie w mechanice gry. W tym kolorowym świecie istnieje hazard, a sami gracze też lubią się mierzyć ze sobą, dla złota oraz przydatnych rzeczy. Dodatkowych prac, dla poprawy sytuacji finansowej, można imać się różnych i nawet trzeba. Bez kupna lepszego ekwipunku niewiele zdziałamy w późniejszym czasie.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bulo82   10 #1 20.08.2016 23:10

we flashu na chwilę może być.
Instalacja? Nie!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.