r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ShareTheMeal 5.2.1

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

ShareTheMeal to oficjalny program wydany przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Aplikacja służy do przekazywania pieniędzy na dożywianie głodnych dzieci na całym świecie.

Galeria programu

Program ma prosty w obsłudze, intuicyjny interfejs. Jego kluczowa funkcja to przesyłanie kwot, które ONZ przeznaczy na zakup posiłków dla dzieci, które są niedożywione. Płatność uregulujemy za pomocą PayPal lub karty kredytowej, a do wyboru są następujące kwoty: 50 centów, 3,5 dolara, 15 dolarów, 45 dolarów oraz 182 dolary. Możliwe jest też dołączenie do programu regularnych, miesięcznych płatności.

Program pozwala też utworzyć konto, które założymy używając konta na Facebooku. To pozwoli zapraszać znajomych do korzystania z aplikacji. Ponadto, w ShareTheMeal znajdziemy proste statystyki informujące, ile posiłków udało się sfinansować dzięki naszej dotacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 11.06.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.