ShareTheMeal 5.2.1

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

ShareTheMeal to oficjalny program wydany przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Aplikacja służy do przekazywania pieniędzy na dożywianie głodnych dzieci na całym świecie.

Program ma prosty w obsłudze, intuicyjny interfejs. Jego kluczowa funkcja to przesyłanie kwot, które ONZ przeznaczy na zakup posiłków dla dzieci, które są niedożywione. Płatność uregulujemy za pomocą PayPal lub karty kredytowej, a do wyboru są następujące kwoty: 50 centów, 3,5 dolara, 15 dolarów, 45 dolarów oraz 182 dolary. Możliwe jest też dołączenie do programu regularnych, miesięcznych płatności.

Program pozwala też utworzyć konto, które założymy używając konta na Facebooku. To pozwoli zapraszać znajomych do korzystania z aplikacji. Ponadto, w ShareTheMeal znajdziemy proste statystyki informujące, ile posiłków udało się sfinansować dzięki naszej dotacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji