ShiftN 4.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShiftN to prosty i niemal w pełni bezobsługowy program, służący do korekty perspektywy zdjęć. Z jego pomocą m.in. łatwo "wyprostujemy" fotografie, które ze względu na nasze umiejętności, posiadany aparat lub miejsce ich wykonywania pozostawiają wiele do życzenia, tj. zrobione zostały pod nieodpowiednim (nienaturalnym) kątem.

Program po wczytaniu przez użytkownika zdjęcia poddaje je szczegółowej analizie, w trakcie której wykrywa on krawędzie względem których przeprowadzona zostanie jego obróbka. ShiftN wyświetla także informacje EXIF wybranej fotografii. W większości przypadków efekty automatycznej pracy są zadowalające, mimo wszystko autor oddaje w ręce użytkowników zestaw kilku opcji pozwalających dodatkowo korygować pozostałe niedoskonałości.

ShiftN obsługuje formaty plików graficznych JPEG, BMP oraz TIFF. Aplikacja nie otwiera plików z polskimi znakami w nazwie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!