Show Focus Points dla Lightroom CC 0.98q

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Show Focus Points to wtyczka dla Lightrooma 5, 6 i CC, która pokazuje punkty ostrości na zdjęciu. Informacje o tym są pobierane z metadanych, zapisanych w pliku przez aparat. Na razie wtyczka obsługuje tylko aparaty Nikona i Canona.

Wtyczka jest w stanie wydobyć takie informacje, jak punkty, których ostrość została uchwycona, punkty wymuszone i punkty nieostre. Informacje na ten temat są zapisywane przez aparat, więc wtyczka jest w stanie odtworzyć także mapę punktów na podglądzie zdjęcia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Darmowe wtyczki do Lightrooma pokażą, gdzie aparat ustawił ostrość

13
04.01.2017  •  Anna Rymsza

Po imporcie zdjęć do Lightrooma można przyjrzeć się szczegółom zdjęć, ale nie można sprawdzić, gdzie aparat ustawił ostrość. Jednak czasami takie informacje się przydają. Jeśli chcecie je odzyskać, polecam sprawdzenie dwóch zupełnie darmowych wtyczek. Właścicielom starszych aparatów Canona i Nikona polecam wtyczkę Show Focus Points. To darmowy dodatek do Lightrooma, który pokazuje na miniaturce zdjęcia, gdzie aparat „złapał” ostrość. By zainstalować wtyczkę, trzeba ją zapisać i wskazać menedżerowi jej położenie. Mamy tu też do dyspozycji kilka ustawień, jak większa rozdzielczość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi