ShowBiz 5.0.1.480

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShowBiz 5 to profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę ArcSoft, przeznaczone do tworzenia i edycji plików wideo.

Aplikacja oferuje przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz pełne wsparcie dla urządzeń przenośnych i formatu Blu-ray (AVCHD, BD). W programie znajdziemy zintegrowanie narzędzia do edycji plików wideo, umożliwiające m.in.: dodawanie efektów przejścia i tekstów, zmniejszanie poziomu hałasu, kadrowanie i dzielenie/łączenie filmów na poszczególnie części, a także dostosowywanie poziomu jasności, koloru, nasycenia i kontrastu.

Program ShowBiz posiada niemal wszystkie najważniejsze funkcje do edycji wideo. Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie Anti-Shaking, które zapewnia płynniejsze odtwarzanie zmodyfikowanego filmu. Aplikacja umożliwia też szybkie tworzenie płyt DVD, Blu-ray i AVCHD, a także pozwala użytkownikowi na udostępnianie filmu w najpopularniejszych serwisach YouTube i Facebook. W programie znajdziemy również możliwość przesyłania plików do urządzeń przenośnych typu iPad, iPod Touch lub iPhone.

Podczas korzystania z aplikacji można uzyskać dostęp do specjalnego trybu Oś Czasu (Timeline), która przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych osób. Oferuje on dodatkowe narzędzia do plików audio i wideo oraz konfigurowania specjalnych ustawień dla poszczególnych fragmentów filmu. ShowBiz umożliwia tworzenie i dzielenie filmów trójwymiarowych oraz pozwala na konwertowanie ich do formatu DVD, AVCHD lub Blu-ray. W jego zasobach znajdziemy również funkcje do regulacji głośności i szybkości odtwarzania dźwięku oraz do komponowania ścieżki dźwiękowej.

Uwaga!

Program ShowBiz dostępny jest wersji trial i pozwala na 15 dni darmowego testowania. Po upływie tego czasu należy odinstalować program lub wykupić licencję na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!