Sib Icon Editor Sib Icon Editor 5.19

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sib Icon Editor to przyjazny w obsłudze program do tworzenia i modyfikowania ikon. Przy użyciu aplikacji możemy również dowolnie edytować istniejące już ikony korzystając z wbudowanych narzędzi i specjalnych filtrów, a także wykonywać zrzuty ekranu i zarządzać biblioteką poszczególnych ikon znajdujących się na twardym dysku.

Sib Icon Editor umożliwia tworzenie lub modyfikowanie ikon dla systemu Windows Vista lub 7 w 32-bitowej głębi kolorów o wymiarach 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 128x128 lub 256x256. Oprócz tego możemy tworzyć ikony wklejając do programu dowolny plik graficzny, a także eksportować zmodyfikowane obrazki do formatu ICO, BMP, JPEG lub PNG.

Program został wyposażony w czytelny i wygodny w obsłudze edytor graficzny, w którym możemy projektować ikony na różne sposoby. W jego zasobach nie mogło zabraknąć narzędzi do duplikowania ikon i dodawania do nich różnych rodzajów tekstów oraz konwertowania grafiki do innego dowolnego formatu.

Poza standardowymi narzędziami do rysowania (ołówek, gumka, kroplomierz itp.), znajdziemy w nim również zestaw przydatnych funkcji i filtrów do wyostrzania i rozmycia grafiki, dodawania efektu przezroczystości oraz manipulowania barw i odcieni. Sib Icon Editor umożliwia również wyodrębnianie ikon z plików wykonywalnych i animowanych kursorów.

Uwaga!

  • Program Reg Organizer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!