Signal Private Messenger 4.25.10

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Signal - Private Messenger jest stworzonym z myślą o bezpieczeństwie komunikatorem zachwalanym przez samego Edwarda Snowdena. Umożliwia on przeprowadzanie komunikacji tekstowej oraz głosowej czy konwersacje grupowe. Wszystkie informacje przesłane za pomocą programu zostaną zaszyfrowane.

Do rozpoczęcia korzystania z mobilnej aplikacji konieczne jest zweryfikowanie tożsamości za pomocą kodu wysłanego SMS-em. To właśnie numer telefonu będzie funkcjonował jako identyfikator użytkownika.

Program może być wykorzystywany jako domyślna aplikacja służąca wysyłaniu wiadomości tekstowych. W ustawieniach znajduje się także menu pozwalające dostosować do swoich preferencji między innymi powiadomienia czy dodatkowe zabezpieczenia prywatności w formie blokady uruchamiania hasłem czy wyłączenia możliwości zrobienia zrzutu ekranu. Program, z wyjątkiem okna ustawień zaawansowanych, jest dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.09.2017 23:41

@Cpt. Freedom (niezalogowany): a ty wyglądasz jak mickey mouse i to znaczy że nią jesteś?

  #3 20.03.2016 14:47

@Cpt. Freedom (niezalogowany): Aplikacja wymaga takich uprawnień, żeby móc blokować inne aplikacje, które miałyby podsłuchiwać tę aplikację. Kod jest otwarty - można tam zajrzeć.

LamConcept   6 #2 21.01.2016 15:21

Video rozmowy kiedyś się pojawią?

  #1 04.11.2015 09:31

Ciekawe, że Edward Snowden używa tego komunikatora. Informacje na temat uprawnień wymaganych do udzielenia aplikacji na Androida wyglądają jak przygotowane przez FBI albo NSA. Komunikator chce ludzi szpiegować gorzej niż apka Facebooka albo Twittera.