r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Similar Image Finder 1.1

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Similar Image Finder to charakteryzujące się dużą szybkością działania narzędzie, służące do wyszukiwania oraz usuwania zduplikowanych fotografii. Z jego pomocą sprawnie oczyścimy dysk komputera z powtarzających się lub podobnych do siebie zdjęć.

Galeria programu

Ta stosunkowo niewielka aplikacja użyteczna okazać się może dla wszelakiego rodzaju amatorów fotografii. Pozwala ona w łatwy sposób pozbyć się z komputera zbędnych zdjęć, czy to kopii ulokowanych w różnych lokalizacjach dysku czy obrazów niewiele się od siebie różniących. Wystarczy, że zdefiniujemy foldery uwzględniane podczas działania programu, a on sam wyszuka dla nas zduplikowane pliki graficzne. Ich lista, będąca efektem analizy, zawiera informacje o lokalizacji oryginału i kopii, stopniu podobieństwa oraz podgląd obrazu.

Similar Image Finder obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne wśród których znajdziemy JPG, JPEG, PNG, BMP, ICO, TIF oraz TIFF, umożliwiając kompleksowe porównywanie wielu typów grafiki. Dodatkowo z poziomu ustawień narzędzie mamy możliwość definiowania minimalnego stopnia podobieństwa, czy program ma przeszukiwać podfoldery i na jakiej podstawie wskazywane mają być oryginały zdjęć (po rozmiarze pliku, dacie utworzenia lub rozmiarze pikseli).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
stasinek   11 #1 29.12.2013 16:37

program JEST DO KITU! owszem wyszukuje podobieństwa ale spróbujcie coś nim masowo usunąć lub przenieść
jeden plik to max zaznaczając kilka sypie błędami o zakresie "BeginEnd()" lub "kolumna path cośtam sośtam"
SZKODA CZASU! i to ma być dobry program?
czy redakcja testuje programy przed umieszczeniem? k@#(*&

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.